Виступи керівництва

1 червня 2017, 17:04

Вітаючи зі святом Міжнародним днем захисту дітей, зичу вам міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. Але не забувайте, що ви – майбутнє держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

Докладніше >>
9 травня 2017, 12:41

9 травня – символ героїчного минулого, величі духу, день честі і слави наших батьків, дідів і прадідів, величне свято зі сльозами на очах. Та насамперед, це день пам’яті про безсмертний подвиг, про самопожертву та відвагу ветеранів.

Докладніше >>
25 квітня 2017, 13:05

Тридцять один рік тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в світовій історії техногенна катастрофа, якій судилося стати незагойною раною для всього людства. Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч наших співвітчизників, спричинила тяжкі екологічні наслідки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах.

Докладніше >>
14 квітня 2017, 10:06

Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам найкращу нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння.

Докладніше >>
Архів: