Виступи керівництва

28 липня 2020, 16:03

Шановні жителі Білокуракинського району!

Понад тисячу років тому відбулася важлива подія, що змінила хід історії, ціннісні орієнтири й визначила долю багатьох поколінь українців – хрещення Київської Русі.

28 липня Білокуракинщина разом з усією Україною відзначає вже 1032-у річницю цього історичного дійства.

Докладніше >>
16 липня 2020, 16:01

Шановні працівники бухгалтерії Білокуракинщини!

16 липня – це день, коли вся країна вітає вас, шановні приборкувачі дебетів і кредитів з професійним святом – Днем бухгалтера України.

Докладніше >>
23 червня 2020, 10:58

Шановні  державні службовці Білокуракинщини!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята - Дня державного службовця!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Бути державним службовцем - нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання вірно і чесно служити людям та державі. Тож нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою, голова райдержадміністрації Сергій Щебетенко

Докладніше >>
5 червня 2020, 14:57

Щиро вітаю вас зі Святою Трійцею – одним із найбільших християнських свят, що відзначають на 50-ий день після Великодня.

   Здавна народні обряди в цей день супроводжуються зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє. Цієї світлої днини людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд.

Докладніше >>