Новини (Рубрика)

Прес-центр23 лютого 2018, 16:05

Трохи більше місяця тому 20 дітей з Білокуракинського району повернулися з незабутньої поїздки у місто Броди Львівської області. Сьогодні львівські учні з візитом у відповідь завітали на Білокуракинщину. Це десять вихованців Бродівської гімназії імені Івана Труша на чолі з начальником відділу освіти Бродівської райдержадміністрації Михайлом Сторожук.

Прес-центр22 лютого 2018, 15:35

За ініціативи голови райдержадміністрації Сергія Іванюченка та сприяння радника з питань примирення та соціальної єдності, Програми розвитку ООН Ганни Борової 21 лютого делегація Білокуракинського району відвідала село Коломийчиху Сватівського району аби вивчити досвід розвитку невеличкої сільради за рахунок міжнародних грантів, ознайомитися з напрацюваннями по залученню інвестицій.

Прес-центр22 лютого 2018, 14:59

21 лютого делегація Білокуракинського району, яку очолювала заступник голови райдержадміністрації Наталія Вервейко, відвідала м.Сватове, де пройшов кластерний діалог для зацікавлених осіб із Сватівського, Троїцького та Кремінського районів. Його було організовано Луганською обласною державною адміністрацією у партнерстві зі Східноукраїнським Національним університетом імені Володимира Даля за підтримки Програми відновлення та розбудови миру Програми розвитку ООН.

Прес-центр22 лютого 2018, 14:44

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SАВІТ, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».

Прес-центр21 лютого 2018, 16:35

До Дня Героїв Небесної Сотні в Білокуракинській дитячий бібліотеці пройшов захід, присвячений вшануванню подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності. 

Прес-центр21 лютого 2018, 14:35

21 лютого в залі засідань райдержадміністрації за участю Білокуракинського селищного голови Сергія Сірика, керівників підприємств, установ та організацій району, громадськості відбулася робоча нарада. Провів її голова райдержадміністрації Сергій Іванюченко.

Прес-центр21 лютого 2018, 12:24

У Луганській обласній державній адміністрації 27 лютого 2018 року відбудеться семінар для представників бізнесу за темою «Нововведення в системі електронних закупівель ProZorro, які допоможуть підприємцям заробити більше, чесно продаючи товари і послуги державі».

Прес-центр21 лютого 2018, 09:41

Президент Петро Порошенко під час засідання Воєнного кабінету підписав Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях»

Прес-центр20 лютого 2018, 17:32

20 лютого  у навчальних закладах району з метою увічнення великої людськості, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, проведено ряд заходів.

Архів:
Підписатись на новини: