Новини (Рубрика)

Прес-центр19 вересня 2017, 14:11

15 вересня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у церемонії підписання угоди між провідним українським еко-банком «Укргазбанк» (http://www.ukrgasbank.com) та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, http://www.ifc.org).

Прес-центр19 вересня 2017, 12:28

Верховна Рада України оприлюднила затверджений Кабінетом міністрів і зареєстрований у парламенті проект Державного бюджету на 2018 рік.

Прес-центр19 вересня 2017, 11:43

В рамках реалізації Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право», однією з цілей якого є підвищення юридичної грамотності населення України, Головне територіальне управління юстиції у Луганській області повідомляє, що для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів, фізичні особи та/або юридичні особи приватного права можуть об’єднуватись та створювати громадські об’єднання.

Прес-центр19 вересня 2017, 08:42

Днями відбулося засідання районного Штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду об’єктів соціальної сфери Білокуракинського району. В засіданні штабу прийняли участь керівники та відповідальні посадові особи сфери охорони здоров’я, культури, освіти та представники Білокуракинської об’єднаної територіальної громади.

Прес-центр18 вересня 2017, 21:51

«Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», - розповів Голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.

Прес-центр18 вересня 2017, 21:27

15 вересня на території Мирненської сільської ради відбулася виїзна семінар-нарада з головами та секретарями сільських, селищних рад Білокуракинського району. В ньому взяли участь голова районної ради Костянтин Бондаренко, начальник управління фінансів Антоніна Гончар, директор Мирненської ЗОШ І-ІІ ступенів Ірина Юрченко, завідуюча дитсадочком «Дзвіночок» Тетяна Ніконова, директор Мирненського клубу Дар’я Пономарьова, завідуюча Мирненського ФАПу Дар’я Овчаренко.

Прес-центр15 вересня 2017, 20:56

Схвалена Урядом Енергетична стратегія України до 2035 року передбачає посилення розвитку відновлюваної енергетики як однієї із складових досягнення енергетичної незалежності. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час круглого столу “Нова енергетична стратегія України: Інвестиційні можливості та виклики”

Прес-центр14 вересня 2017, 16:52

Днями в Білокуракинській районній державній адміністрації відбулось засідання робочої групи з проведення додаткових перевірок фактичного місця проживання (перебування) внутрішньо переміщених осіб. Провів його перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Щебетенко.

Прес-центр14 вересня 2017, 16:37

13 вересня під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Іванюченка відбулося розширене засідання комісії з питань легалізації заробітної плати.  У ньому взяли участь голова районної ради Костянтин Бондаренко, заступник голови райдержадміністрації Наталія Вервейко, директор Білокуракинського районного центру зайнятості Наталія Журба, начальник Білокуракинського відділу Пенсійного фонду України Михайло Боровий

Прес-центр13 вересня 2017, 21:36

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з представниками фінської компанії «Ferroplan»(https://www.ferroplan.fi/en/main/), яка спеціалізується на реалізації екологічних проектів  з переробки відходів та очистки води.

Архів:
Підписатись на новини: