Новини (Рубрика)

Прес-центр11 грудня 2018, 16:45

Згідно із Законом України «Про політичні партії в Україні» право громадян на свободу об’єднання у політичні партії для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів визначається і гарантується Конституцією України.

Прес-центр11 грудня 2018, 16:29

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018». Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Прес-центр10 грудня 2018, 16:10

10 грудня в райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту на території Білокуракинського району.

Прес-центр10 грудня 2018, 15:27

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією».

Прес-центр8 грудня 2018, 17:38

Цей день є святом кожної громади – району, села чи селища та кожного їх мешканця. Адже місцеве самоврядування – найбільш наближений до людей рівень влади. Ніхто краще, ніж сільський голова, депутат сільської, районної ради, не знає, які в людей проблеми, чого люди хочуть від держави, і що держава може для них зробити, чим допомогти.

Прес-центр7 грудня 2018, 11:04

Для укриття населення Білокуракинського району від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру створено фонд захисних споруд цивільного захисту, який включає 1 сховище та 37 протирадіаційних укриттів.

Прес-центр6 грудня 2018, 17:53

6 грудня в Будинку творчості для дітей та юнацтва відбулися заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування, в яких взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Іванюченко, голова районної ради Костянтин Бондаренко, голова Білокуракинської об’єднаної територіальної громади Сергій Сірик, депутати всіх рівнів, сільські, селищні голови, секретарі сільських, селищних рад

Прес-центр6 грудня 2018, 17:39

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Прес-центр6 грудня 2018, 14:33

Мій чоловік, коли вип’є, піднімає на мене руку. Спершу думала, що цього більше не повториться, але за останній рік він мене бив мало не щомісяця. Що мені робити?

Прес-центр5 грудня 2018, 12:16

5 грудня відбулося засідання Білокуракинської районної організації Товариства Червоного Хреста. У ході засідання були підведені підсумки роботи районної організації за 11 місяців і розглянуто плани роботи на 2019 рік

Архів:
Підписатись на новини: