Новини (Рубрика)

Прес-центр22 червня 2017, 15:53

З настанням теплої погоди стають можливими лісові пожежі. Найбільш „гарячими” місяцями є липень і серпень, проте вже навіть зараз, торішня трава висихає на сильному сонці і легко займається від сірника або цигарки. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто. На гасіння лісових пожеж витрачаються величезні сили та засоби.

Прес-центр22 червня 2017, 12:04

 

Горем і болем 22 червня 1941 року увірвалося в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшло через кожне серце, кожну долю. В знак пам’яті про ті трагічні події сьогодні в Білокуракиному відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника «Скорботна мати».

Прес-центр21 червня 2017, 16:45

Про результати ЗНО наших випускників 11-х класів, абітурієнтів 20 червня на брифінгу для ЗМІ в облдержадміністрації розповів директор Департаменту освіти і науки ОДА Юрій Стецюк.

Прес-центр21 червня 2017, 14:31

З метою вирішення питань, пов’язаних з наданням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних посуг, придбання твердого палива та скрапленого газу та пільг на житлово – комунальні послуги, 20.06.2017 року в управлінні соціального захисту населення Білокуракинської РДА відбулося чергове засідання комісії з розгляду вищевказаних питань.

Прес-центр21 червня 2017, 14:17

За ініціативи Білокуракинської райдержадміністрації в районному Центрі зайнятості 20 червня Норвезька Рада у справах біженців (NRC) провела семінар-тренінг за участю головного спеціаліста відділу економічного розвитку та торгівлі Олени Кутько, спеціалістів районного Центру зайнятості населення, місцевих жителів, внутрішньо переміщених осіб.

Прес-центр20 червня 2017, 17:05

Для організації належної та своєчасної підготовки енергетичного господарства  підприємств, установ та організацій – споживачів теплової та електричної енергії до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, інспекція Держенергонагляду вважає за необхідне звернути Вашу увагу, що тільки своєчасно розпочата та організаційно забезпечена робота може гарантувати його стале функціонування в зимовий період.

Прес-центр19 червня 2017, 16:53

19 червня 2017 в залі засідань райради відбулася позачергова 22 сесія під головуванням голови районної ради Костянтина Бондаренко. У ній також взяли участь голова Білокуракинської райдержадміністрації Сергій Іванюченко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Прес-центр16 червня 2017, 15:57

Справжнє свято для медичних працівників району відбулося у Будинку творчості для дітей та юнацтва, куди привітати наших лікарів завітали перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Щебетенко, керівник апарату районної ради Сергій Косяченко, заступник Білокуракинського селищного голови Дмитро Шуть.

Прес-центр15 червня 2017, 17:15

Внаслідок природних явищ, господарської та інших видів діяльності жителі нашого району знаходять боєприпаси часів другої світової війни. На перший погляд стан цих боєприпасів здається непридатним, їх зовнішній вигляд іржавий, але існує загроза що він під дією найменшої механічної, хімічної або теплової дії спрацює. Дати точну відповідь на питання, щодо безпечності старого боєприпасу не можуть навіть досвідчені сапери та колишні військові (мінери).

Прес-центр14 червня 2017, 16:08

Норвезька Рада у справах біженців (NRC) розпочинає програму надання грошових грантів особам, які опинилися в складних життєвих умовах у результаті конфлікту на сході України. Таким чином NRC сподівається допомогти людям, які бажають розпочати власний бізнес, але не мають для цього достатньо власних коштів.

Архів:
Підписатись на новини: