Підприємництво

 

Запрошуємо до участі у виставці представників бізнесу

У період з 10 по 11 жовтня 2018 року в Україні відбудеться онлайн-виставка харчової промисловості на Міжнародному виставковому порталі “ExpoUniverse”, метою якої є надання можливості більшої кількості компаній взяти участь у виставці, завдяки інноваційному онлайн формату.
Міжнародний виставковий портал “ExpoUniverse”(https://expo-universe.com) – перший в Україні проект в індустрії виставкового бізнесу, який допоможе вивести на лідируючі світові позиції виставковий ринок України в цілому та харчову промисловість зокрема. Онлайн формат проведення виставки не обмежує учасників географією розташування, території на міжнародному ринку, та має продемонструвати новітні досягнення галузі, розширити ділові контакти, обмінятися професійним досвідом.
Детальну інформацію про захід можна отримати на веб–сайті: https://expo-universe.com/exhibition-entrance/49.

 

************************************************************************************************************

 

Комплексна програма розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Білокуракинському районі на 2018-2020 роки  (Додаток 1, Додаток 2)

 

************************************************************************************************************

Про надання правової допомоги
для внутрішньо переміщених осіб та місцевому населенню

Норвезька рада у справах біженців (далі - NRC) з кінця 2014 року в східній частині України надає переміщеним і іншим постраждалим в результаті конфлікту особам негайну допомогу у відновленні житла, непродовольчу і правову допомогу.

NRC є незалежною, гуманітарною, некомерційною, неурядовою організацією. Особливу увагу NRC приділяє питанням ведення господарської діяльності в Україні (малий та середній бізнес).

У Сєвєродонецьку за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Федоренка,10 відкрито Центр правової допомоги Норвезької ради у справах біженців, який працює понеділок – п’ятниця з 09:00 до 17:00.

Більш детальну інформацію щодо правової допомоги можна отримати по телефону «гарячої лінії» - 0800 302 007 (безкоштовно з усіх стаціонарних та мобільних телефонів в межах України) або звернувшись до контактної особи – Наталії Кузьменко за телефоном: (067) 828 59 29,  (050) 515 31 47 або на e-mail: natalia.kuzmenko@nrc.no.

Послуги, що надаються Центром правової допомоги Норвезької ради у справах біженців, здійснюються безкоштовно.

 

************************************************************************************************************

 

Комплексна програма розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Білокуракинському районі на 2016-2017 роки  (Додаток 1, Додаток 2)

 

************************************************************************************************************

Презентація «Каталогу компаній Луганської області»

Департаментом зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської ОДА разом із іншими структурними підрозділами облдержадміністрації, районними адміністраціями та за підтримки Програми Розвитку ООН протягом 2017 року було проведено масштабну роботу та зібрано матеріали для формування «Каталогу компаній Луганської області», який було розроблено з метою презентації підприємств, бізнес-об’єднань та об’єктів інфраструктури підтримки бізнесу регіону та презентовано в кінці грудня 2017 року.

Білокуракинська райдержадміністрація приймала участь в розробці цього каталогу, було надано необхідну інформацію з фотоматеріалами по середнім та малим підприємствам району для включення їх до каталогу. Результатом цієї діяльності стало  те, що до каталогу увійшли 14 підприємств Білокуракинського району.

У подальшому Департаментом зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської ОДА планується переклад електронної версії каталогу на англійську мову для пошуку бізнес-партнерів для підприємств,включених до каталогу, закордоном та розповсюдження каталогу серед дипломатичних установ в Україні та закордоном, торгово-промислових палат тощо.

Завантажити або переглянути Каталог можна за посиланням: http://bit.ly/2DrJ7Xb.