Підприємництво

                                                               VIII Міжнародна SPA-Асамблея-2019

З 11 по 14 березня 2019рку у м. Львів проводитиметься VIII Міжнародна SPA-Асамблея-2019, подія направлена на сприяння розвитку в’їздного та внутрішнього туризму.

Головна мета – сприяння розвитку SPA & Wellness-галузі України, захист прав та інтересів фахівців галузі, сприяння покращенню умов праці, а також інформаційна підтримка потенційних клієнтів та гостей SPA & Wellness закладів України.

Контактні дані Оргкомітету +38(044)2092719, +38(098)4168663, +38(09803514221.
Веб сторінка: http://soyuz-spa.com

 

       ************************************************************************************************************

Навчальний семінар з питань впровадження стандартів системи якості продукції відповідно до європейських вимог.

Луганська регіональна торгово-промислова палата з метою донесення до суб’єктів підприємництва основних вимог щодо сертифікації, щодо забезпечення якості продукції відповідно до норм та вимог ЄС пропонує підприємцям району прийняти участь у навчальних курсах, які заплановано на середину грудня 2018 року.

Навчальні курси проводитимуть досвідчені фахівці представництва концерну ТЮФ ЗЮД Україна (відома сертифікаційна компанія в країнах ЄС) – ООО «ТМS Україна». Навчальні курси передбачають вивчення стандартів щодо впровадження на підприємствах і організаціях системи менеджменту якості, а також безпосередньо вивчення стандартів та вимог до безпечності харчових продуктів, яких необхідно дотримуватись на всіх етапах вирощування, зберігання, транспортування, вироблення продовольчої сировини, виготовлення та зберігання продуктів харчування.

За підсумками навчання видається відповідний сертифікат. Після отримання сертифікатів відповідності міжнародного зразку суб’єктам господарювання не потрібно отримувати національні сертифікати.

Більш детальну інформацію про навчальні курси  можна отримати у фахівців Луганської РТПП за телефонами: (0645)70-39-60, моб. (050) 328-22-54 або електронною поштою: lcci508509@gmail.com, tpp-sev@ukr.net.

 

************************************************************************************************************

Всеукраїнська Федерація роботодавців в сфері туризму України в прес-центрі ІА «Укрінформ» (м. Київ) презентувала проект «Туристичні кластери 300+».

Місія проекту – це сталий розвиток територій України завдяки збільшенню туристичної привабливості нашої країни та її регіонів. Проект «Туристичні кластери 300+» заснований на принципах ефективної соціальної взаємодії - коли в певному регіоні, де всі зацікавлені в тому, щоб до них їхав турист, об’єднуються і за допомогою експертів створюють сучасний туристичний продукт високої якості, безпечний і доступний для споживачів. Більш детально із концепцією проекту можна ознайомитись на сайті за посиланням: http://travelpeople.com.ua/.

Під час формування концепції проекту було враховано положення Національної доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна», представленої Урядом України 15 вересня 2017 року, яка визначає базові показники для досягнення Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року, що були затверджені у 2015 році на саміті ООН з питань сталого розвитку. В рамках реалізації проекту «Туристичні кластери 300+» представникам місцевих рад буде передано розроблені експертами проекту практичні інструменти та організаційно-економічні моделі, спрямовані на реалізацію затверджених національних завдань, що сприятимуть подоланню бідності, пропагуванню здорового способу життя, зменшенню нерівності між показниками розвитку територій всередині країни, підвищенню зайнятості населення, створенню нових робочих місць, підвищенню підприємницької активності, розвитку малого та середнього бізнесу, вирішенню питань охорони навколишнього середовища, підтримці та збереженню об’єктів історичної та культурної спадщини, підвищенню якості продукції та послуг, вироблених на місцевому рівні, розвитку механізмів кооперації та підвищенню активності громадянського суспільства на регіональному рівні та багато інших суміжних питань.

Із матеріалами презентації проекту «Туристичні кластери 300+» можна ознайомитись за посиланням:
https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/2509656-stvorenna-merezi-turisticni-klasteri-300.html.

За більш детальною інформацією звертатись за тел:

  • (050) 933-86-44 – Юлія Алєксєєва, ініціатор проекту «Туристичні кластери 300+»,
  • (067) 232-76-16 – Тетяна Тимошенко, голова Ради Федерації роботодавців в сфері туризму України, t.tymoshenko24@gmail.com,
  • (050) 569-01-53 – Оксана Горбатенко, головний спеціаліст відділу залучення інвестицій та туризму управління інвестиційної діяльності, підприємництва та цінової політики Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації.

 

************************************************************************************************************

Міжнародна програма “Fit for Partnership with Germany”

Програма Fit for Partnership with Germany (готуємося до співпраці з Німеччиною), що реалізується спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини.

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє:

  • виходу українських підприємств на міжнародні ринки;
  • підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;
  • вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Цільова група: представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для яких будуть організовані бізнес-сесії у Німеччині (90% фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини).

У 2018-2019 роках пропонуються бізнес-сесії за напрямками:

  • загальна економічна кооперація;
  • економічна кооперація з умовно галузевою специфікою:

            1) економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування;

            2) економічна кооперація у сфері енергоефективності;

            3) економічна кооперація в сфері переробки сміття / екологічної утилізації відходів;

            4) економічна кооперація в секторі охорони здоров’я / індустрії охорони здоров’я.

У разі бажання активної співпраці з Програмою у регіоні пропонуємо звернутись до Світлани Степащенко – керівника проектного офісу Програми за тел.(044)228-42-53, (044)531-30-56, електронна адреса: Svetlana.stepashchenko@giz.de.

(Більш детальна інформація про Програму та заходи щодо її реалізації розміщено на сайті   https://ukraine.managerprogramm.de)

 

************************************************************************************************************

Бізнес місія до Китаю в рамках виставки "China International Import Expo" 

У період з 5 по 10 листопада в Китаї відбудеться міжнародна виставка «China International Import Expo». Ділова та офіційна місія до Китаю відбудеться в період з 3 по 9 листопада 2018.

В рамках візиту українська делегація візьме участь в роботі Українсько-Китайського Економічного Форуму, який відбудеться 6 листопада в Шанхаї та 8 листопада в Пекіні. 

Від імені ТПП України запрошуємо Вас взяти участь в діловій місії до Китаю. Впевнені, участь в місії надасть Вам можливість ознайомитися з останніми світовими тенденціями в різних галузях, отримати інформацію про нову продукцію і послуги, презентувати власну продукцію на національному стенді, а також налагодити ділові відносини з китайськими та іноземними партнерами під час роботи Форумів. 

З питань участі просимо звертатись до Торгово-промислової палати України: 

  • Голята Андрія: +380 (67) 662-96-56, e-mail: avg-zed@ucci.org.ua ; 
  • Малаховської Станіслави: +380 (44) 279-17-50, (067) 232-92-20, e-mail: ems58@ukr.net ; 

Вартість участі становить 3280 доларів США за особу (при одномісному проживанні) та 2800 доларів США (при двомісному). Вартість включає перельоти, трансфери, проживання, участь в ділових заходах, а також культурну програму. 

 

************************************************************************************************************

Перша внутрішньо-африканська торговельна ярмарка

У період з 11 по 17 грудня 2018року у м.Каїр (Арабська Республіка Єгипет) відбудеться Перша внутрішньо-африканська торговельна ярмарка (далі – Ярмарка).

Організаторами заходу є Постійне представництво арабської Республіки Єгипет при відділені ООН, інші міжнародні організації у Женеві, Африканський експортно-імпортний банк (African Export-Import Bank) та Комісія Африканського Союзу (African Union Commission).

Ярмарка складатиметься з 7-денної торговельної презентації, направленої на поширення інформації про торгівлю та інвестиції. Проведення заходу дозволить широкому колу виробників, споживачів і посередників обговорювати та укладати комерційні угоди.

До участі у заході запрошуються представники українських підприємств.

Більш детальну інформацію можна дізнатись на сайті: http://www.intrafricantradefair.com

 

************************************************************************************************************

Оголошено конкурсний відбір

Луганська обласна державна адміністрація з 08.08.2018 оголошує конкурсний відбір суб’єктів малого і середнього підприємництва, яким буде надано з обласного бюджету часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами для реалізації їх проектів.

Прийом документів для участі в конкурсному відборі: з 08.08.2018 до 17:00 21.09.2018р.

Місце прийому документів: Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації, кім.506, проспект Центральний, 59, м.Сєвєродонецьк.

Час прийому документів: з 8-30 до 17-30 (перерва з 12-30 до 13-15) крім суботи та неділі.

Дата та місце проведення конкурсу: 10.10.2018, Луганська обласна державна адміністрація, м.Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59, мала зала засідань (2-ий поверх).

Контактні дані особи, відповідальної за прийняття документів: Самойлова  Олена Анатоліївна, тел. (06452) 4-22-50; e-mail: pidpr_ec@ukr.net.

Оголошення про конкурсний відбір та Порядок розміщені на офіційному сайті облдержадміністрації (банер «Конкурс проектів суб’єктів підприємництва»).

Ознайомитись можна за посиланням:
http://loga.gov.ua/oda/about/depart/economy/konkursniy_vidbir_subiektiv_....

 

************************************************************************************************************

Запрошуємо до участі у виставці представників бізнесу

У період з 10 по 11 жовтня 2018 року в Україні відбудеться онлайн-виставка харчової промисловості на Міжнародному виставковому порталі “ExpoUniverse”, метою якої є надання можливості більшої кількості компаній взяти участь у виставці, завдяки інноваційному онлайн формату.
Міжнародний виставковий портал “ExpoUniverse”(https://expo-universe.com) – перший в Україні проект в індустрії виставкового бізнесу, який допоможе вивести на лідируючі світові позиції виставковий ринок України в цілому та харчову промисловість зокрема. Онлайн формат проведення виставки не обмежує учасників географією розташування, території на міжнародному ринку, та має продемонструвати новітні досягнення галузі, розширити ділові контакти, обмінятися професійним досвідом.
Детальну інформацію про захід можна отримати на веб–сайті: https://expo-universe.com/exhibition-entrance/49.

 

************************************************************************************************************

 

Комплексна програма розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Білокуракинському районі на 2018-2020 роки  (Додаток 1, Додаток 2)

 

************************************************************************************************************

Про надання правової допомоги
для внутрішньо переміщених осіб та місцевому населенню

Норвезька рада у справах біженців (далі - NRC) з кінця 2014 року в східній частині України надає переміщеним і іншим постраждалим в результаті конфлікту особам негайну допомогу у відновленні житла, непродовольчу і правову допомогу.

NRC є незалежною, гуманітарною, некомерційною, неурядовою організацією. Особливу увагу NRC приділяє питанням ведення господарської діяльності в Україні (малий та середній бізнес).

У Сєвєродонецьку за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Федоренка,10 відкрито Центр правової допомоги Норвезької ради у справах біженців, який працює понеділок – п’ятниця з 09:00 до 17:00.

Більш детальну інформацію щодо правової допомоги можна отримати по телефону «гарячої лінії» - 0800 302 007 (безкоштовно з усіх стаціонарних та мобільних телефонів в межах України) або звернувшись до контактної особи – Наталії Кузьменко за телефоном: (067) 828 59 29,  (050) 515 31 47 або на e-mail: natalia.kuzmenko@nrc.no.

Послуги, що надаються Центром правової допомоги Норвезької ради у справах біженців, здійснюються безкоштовно.

 

************************************************************************************************************

 

Комплексна програма розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Білокуракинському районі на 2016-2017 роки  (Додаток 1, Додаток 2)

 

************************************************************************************************************

Презентація «Каталогу компаній Луганської області»

Департаментом зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської ОДА разом із іншими структурними підрозділами облдержадміністрації, районними адміністраціями та за підтримки Програми Розвитку ООН протягом 2017 року було проведено масштабну роботу та зібрано матеріали для формування «Каталогу компаній Луганської області», який було розроблено з метою презентації підприємств, бізнес-об’єднань та об’єктів інфраструктури підтримки бізнесу регіону та презентовано в кінці грудня 2017 року.

Білокуракинська райдержадміністрація приймала участь в розробці цього каталогу, було надано необхідну інформацію з фотоматеріалами по середнім та малим підприємствам району для включення їх до каталогу. Результатом цієї діяльності стало  те, що до каталогу увійшли 14 підприємств Білокуракинського району.

У подальшому Департаментом зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської ОДА планується переклад електронної версії каталогу на англійську мову для пошуку бізнес-партнерів для підприємств,включених до каталогу, закордоном та розповсюдження каталогу серед дипломатичних установ в Україні та закордоном, торгово-промислових палат тощо.

Завантажити або переглянути Каталог можна за посиланням: http://bit.ly/2DrJ7Xb.