Виступи керівництва

13 листопада 2020, 14:30

Прийміть щирі вітання  з нагоди Вашого професійного свята! У цей святковий день ми маємо нагоду подякувати землі і тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Господарників сіл не дарма називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави.

Докладніше >>
28 жовтня 2020, 10:38

Шановні жителі району! Дорогі ветерани  Другої світової війни! 

Сердечно вітаю вас зі знаменною віхою в історії України – 76-ю річницею її визволення від фашистських загарбників.

Докладніше >>
13 жовтня 2020, 13:24

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з величним національним святом – Днем захисника України. Це свято мужніх оборонців та визволителів рідної землі.

Докладніше >>
9 жовтня 2020, 14:55

Шановні працівники та ветерани санітарно-епідеміологічної служби!

Щиро вітаю вас с професійним святом! Серед багатьох проблем, що вирішуються сьогодні в країні, однією з найважливіших є збереження здоров’я людей та забезпечення належних санітарно-епідемічних умов як у виробничій, так і побутовій сферах. Важлива роль у цих питаннях відведена саме вашій службі, від працівників якої залежить стан здоров’я кожного громадянина України. 

Докладніше >>
1 жовтня 2020, 17:58

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість. 

Докладніше >>
1 жовтня 2020, 17:41

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

У прекрасну осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Докладніше >>
27 вересня 2020, 12:57

Шановні працівники дошкілля!
Дозвольте привітати Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем дошкільної освіти.
Дошкільний вік – дуже важливий період у житті маляти, адже саме у цьому віці формується особистість та закладаються основи здоров’я. Радісне дитинство та подальша доля дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу.

Докладніше >>