Міжнародна технічна допомога

 

Спільний проект Уряду Швеції та Програми розвитку ООН «Посилене партнерство для сталого розвитку» оголошує конкурс проектних ідей у сфері сталого розвитку в Україні.

До участі запрошуються:

  • місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування,

  • заклади освіти,

  • організації громадянського суспільства,

  • бізнес-організації,

які об’єдналися для вирішення проблем сталого розвитку регіону.

Завдання конкурсу:

  • Сформувати ефективні багатосторонні партнерства, які орієнтовані на виклики і готові ініціювати та вирішувати актуальні проблеми ключових напрямків сталого розвитку;

  • На конкурсній основі відібрати інноваційні ідеї ініціатив зі сталого місцевого розвитку, що покликані на умовах ефективного партнерства вирішити важливу та достатньо розповсюджену (не унікальну) проблему, навколо вирішення якої об’єднуються партнери з різних секторів.

Діяльність майбутніх партнерств повинна здійснюватися за як мінімум одним з наступних ключових напрямків у сфері сталого розвитку:

  • стала мобільність*;

  • підвищення енергоефективності;

  • ефективне управління відходами;

  • стимулювання місцевого економічного розвитку.

* Стала мобільність – це мобільність відповідно до принципів сталого розвитку. Стала мобільність включає надання послуг та створення інфраструктури для переміщення людей і товарів – що сприяє економічному і соціальному розвитку на користь нинішньому і майбутньому поколінням – безпечним, економним, доступним, ефективним і надійним способом, при цьому мінімізуючи вуглецеві та інші шкідливі викиди та негативний вплив на довкілля. Це включає, серед іншого, ефективні й екологічні транспортні системи. Транспорт сприяє розвитку територій, об’єднує  людей та місцеві громади з рештою світу, формує ринки і полегшує торгівлю. Ефективна й екологічна транспортна система має краще справлятися з негативними зовнішніми факторами. Водночас, вона повинна виконувати свою основну функцію, а саме забезпечення більшої мобільності для всіх, зокрема для малозабезпечених і вразливих груп.

Етапи конкурсу

Методологія проведення конкурсу полягає у відборі на конкурентних засадах п’яти рішень, розроблених у багатосторонньому партнерстві, що відбуватиметься у три етапи:

  • Етап 1: конкурсний відбір проектних ідей на підставі заповненої онлайн-заявки та підтвердженого партнерства.

  • Етап 2: запрошення переможців першого етапу на міжрегіональний форум для ґрунтовної презентації запропонованої ідей та обговорення можливих шляхів її корегування відповідно до завдання Проекту.

  • Етап 3: аналіз доопрацьованих під час другого етапу проектних пропозицій та прийняття остаточного рішення щодо проектних пропозицій, які будуть підтримані.

П’ять найбільш цікавих та перспективних з  точки зору реплікації ініціатив, що спрямовані на розв’язання проблем сталого розвитку та розроблені в багатосторонньому партнерстві, будуть підтримані і впроваджені в рамках Проекту.

Як подати заявку?

Оформлені у відповідності до вимог проектні ідеї можна подати, заповнивши заявку на участь в конкурсі за посиланням https://forms.gle/tjJvzPvmCJJnX12x9.

Крайній термін подання проектної ідеї: 31 травня 2019 року до 18:00 год.

Джерело: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/call-for-projects-under-empowered-partnership-program.html?cq_ck=1557742043197&fbclid=IwAR09mvsu5W3bLgtYgXKpOB3VtEmPqfYn1GEVPN9jz35U2TK1yZfRi_JwAw0

 

*********************************************

Гранти до 10 000€ на підтримку інноваціних проектів із соціального згуртування

Представництво МОМ в Україні в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс іноваційних проектів серед 49 ініціативних груп громад-учасниць проекту у 20 регіонах України.

Мета проекту: інтеграція та об’єднання внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та членів приймаючих громад, шляхом соціальної згуртованості населення та миробудівництва.

Дедлайн – 31 жовтня 2018 року, 18:00.

Вимоги до проекту: Проект має бути іноваційним та спрямованим на вирішення одного або декількох нижчезазначених питань:

  • Сприяти інтеграції ВПО, національних меншин та етнічних груп, а також людей з інвалідністю у суспільство;
  • Сприяти започаткуванню нових соціальних послуг для всіх жителів громади;
  • Сприяти адаптації навколишнього просторового середовища для осіб з інвалідністю;
  • Сприяти впровадженню гендерно-чутливих підходів та недискримінаційних практик;
  • Сприяти розвитку молодіжних та інклюзивних ініціатив;
  • Сприяти налагодженню діалогу всередині громади;
  • Сприяти поліпшенню громадської безпеки;
  • Сприяти розвитку самозайнятих осіб і підприємців (особливо з числа уразливих груп) та їх інтеграції з місцевими та регіональними бізнес-асоціаціями у співпраці з місцевим самоврядуванням і державними інституціями.

Для участі у конкурсі громади мають заповнити проектну пропозицію та форму бюджету, що додаються до цього оголошення, та надіслати їх на електронну адресу iomkievtenders@iom.int, вказавши при цьому в темі електронного листа «UA1-2018-507 – Проектна пропозиція».

Максимальний розмір гранту для підтримки іноваціних проектів становитиме до   10 000 Євро. Комісія МОМ надасть перевагу проектам, які найбільше відповідають вищезазначеним умовам, на конкурсних умовах. Фінальний розмір гранту буде визначено МОМ.

Будь ласка, заповніть проектну пропозицію та форму бюджету, які додаються до цього оголошення.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int.

В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:

UA1-2018-507– питання за конкурсом, до уваги Анни Єрьоміної.

 

*********************************************

Безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок
в рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

 

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок у Луганській області. Партнером Проекту у Луганській області є громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада», м.Сєвєродонецьк.

Метою навчання є сприяння розвитку само зайнятості та малого бізнесу.

Випускники тренінгової програми візьмуть участь в конкурсі міні-грантів (до 38тис.грн) на заснування/перенесення свого малого бізнесу, а також отримуватимуть консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.

Тренінговий курс складає 10 модулів (повних днів) і триватиме близько 1,5місяці. Орієнтовний час початку – вересень 2018р.

Курс включатиме: вибір напрямків бізнесу, з яких легко почати;  тестування бізнес-ідей;  методи залучення клієнтів;  найбільш сучасні методи просування товарів та послуг через Інтернет;  техніки продажу;  правове забезпечення бізнесу;  ведення фінансів та звітність;  довгострокове планування в бізнесі;  підготовка бізнес-плану.

Програма розрахована на внутрішньо переміщених (ВПО), демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей, а також інших осіб умови життя яких суттєво змінились внаслідок конфлікту, які проживають та працюють на території Луганської області , віком від 18років, зареєстровані та не зареєстровані підприємці.

Всі учасники будуть забезпечені проживанням, харчуванням та відшкодуванням витрат вартості проїзду з районів області.

Для реєстрації необхідно заповнити анкету за посиланням: http://clc.to/dah_2g

Кінцевий термін подачі заяв на участь у тренінговому курсі з розвитку бізнес-навичок: 12.09.2018р.

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном: 098-002-99-88, або на електронну адресу: eopac.lg@gmail.com

 

*********************************************

Довідник про міжнародні організації, фонди та програми, які займаються питаннями підтримки розвитку підприємництва - Dovidnik