Прес-центр30 листопада 2020, 14:11

Продовжено попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році

Відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики», положень ст. 24¹ Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку та проектів – переможців «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку», регіональна комісія оголошує продовження попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвиткудо 02.12.2020.

У відборі беруть участь інвестиційні програми і проєкти (у тому числі співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад), подані в установленому законодавством порядку центральними та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, агенціями регіонального розвитку (за винятком проєктів нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту) (далі – заявники), що мають на меті розвиток регіонів та відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, Стратегії розвитку Луганської області на 2021-2027роки тапередбачені у Плані заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Луганської області на 2021-2027 роки в наступних технічних завданнях:

1.1.2.4. Створення індустріальних парків в Луганській області;

1.3.2.1. Сприяння розвитку туристичної інфраструктури, зокрема туристичних кластерів, комунальних закладів розміщення з урахуванням вимог доступності для маломобільних груп населення та належної санітарно-гігієнічної інфраструктури;

2.2.1.1. Відновлення функціонування закладів охорони здоров’я, які надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу;

3.2.1.2. Створення умов для підготовки провідних та перспективних спортсменів області;

3.2.2.3. Розширення мережі центрів надання адміністративних послуг;

3.2.2.8. Створення спортивної інфраструктури для занять фізичною культурою і спортом;

3.2.2.9. Забезпечення надання якісних послуг закладами дошкільної та загальної середньої освіти;

3.2.2.10.  Здійснення капітального ремонту будівель закладів культури області;

3.2.2.12. Забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб.

Основними умовами відбору інвестиційних програм і проєктів є їх відповідність зазначеним умовам, а також таким критеріям:

для інвестиційних програм і проєктів, які передбачають будівництво, –наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проєктної документації;

календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;

загальна кошторисна вартість проєктів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000 тис. гривень, а для інших проєктів – понад 1000 тис. гривень.

Технічні завдання розміщено на сайті https://new.dfrr.minregion.gov.ua/.

Окремо наголошуємо на необхідності врахування потреб осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення в проєктах, що передбачають здійснення будівельних робіт.

Для участі у конкурсному відборі заявники в термін до 02 грудня 2020 року включно розміщують інформацію щодо проєкту на онлайн-платформі Мінрегіону та подають документи, визначені Порядком підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженим наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (із змінами).

Увага! Подання проєктів для реалізації за рахунок ДФРР здійснюється у Особистому кабінеті на онлайн-платформі Мінрегіону https://new.dfrr.minregion.gov.ua/ за умови реєстрації заявником на платформі.

У конкурсі приймають участь інвестиційні проєкти, зареєстровані заявниками на он-лайн платформі, у вказаний в оголошенні термін.

Одночасно, документи в паперовому вигляді за підписом керівника заявника подаються в 2-х примірниках за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59, 5 поверх, кімн. 510 (Департамент економічного розвитку тазовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації).

Час прийому документів щодня, крім суботи та неділі: з 8:00 до 17:00 (пʼятниця до 15:45), перерва з 12:00 до 12:45.

Телефон для довідок: (06452) 23307, 095 391 81 66.

Адреса електронної пошти: budget_loga@ukr.net