Прес-центр26 березня 2020, 13:03

До уваги суб'єктів пробації!

    Білокуракинський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!
З 18 березня 2020 року:
- скасовуються групові заходи;
- відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію або для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;

-  у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв'язку ( в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

   У разі неможливості прибуття на реєстрацію у зв'язку з введенням карантинних заходів ( тимчасове припинення транспортного сполучення) Вам необхідно повідомити про це Білокуракинський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області за телефоном  0661061363  або на електронну адресу lg16_probation@ukr.net.
 
Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов'язків, встановлених для суб'єктів пробації в рішеннях суду!