Районні заходи щодо відзначення Дня українського добровольця (на виконання Постанови Верховної Ради України від 17.01.2017 р. №1822-VIII "Про встановлення Дня українського добровольця")

від
понедельник, марта 12, 2018

 

РАЙОННІ ЗАХОДИ
щодо відзначення Дня українського добровольця
(на виконання Постанови Верховної Ради України від 17 січня 2017 року № 1822-VIII «Про встановлення Дня українського добровольця»)

 

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу серед учнівської молоді, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань:

1. Провести засідання «круглого столу» за участю керівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з представниками громадських організацій ветеранів, інвалідів АТО та добровольців.

Управління соціального
захисту населення РДА,
відділ організаційного
забезпечення та зв’язків
з громадськістю РДА,
відділ культури та туризму
райдержадміністрації,
виконавчі комітети
місцевих рад

14.03.2018 р.

2. Організувати тематичні книжково-ілюстративні виставки, виставки фотодокументів, години пам’яті у бібліотечних закладах району та районному краєзнавчому музеї.

Відділ культури та туризму
райдержадміністрації,
виконавчі комітети
місцевих рад

протягом березня 2018 р.

3.Провести у навчальних закладах району уроки мужності, загально шкільні лінійки, з вшануванням хвилиною мовчання громадянського подвигу героїв, що віддали життя за Гідність та Свободу України, флешмобів, організація написання листів та малюнків на підтримку захисників добровольчих підрозділів «З вдячністю за наше майбутнє!».

Відділ освіти
райдержадміністрації та
Білокуракинської селищної
Ради

12-18 березня 2018 р.

4.Сприяти висвітленню в засобах масової інформації, на сайті райдержадміністрації заходів, присвячених Дню українського добровольця.

відділ організаційного
забезпечення та зв’язків
з громадськістю РДА,
редакція газети «Життя
Білокуракинщини»

Упродовж березня 2018 р.

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                               М.В.Зверхановський