Прес-центр5 жовтня 2018, 16:10

Заступник голови облдержадміністрації з робочим візитом відвідала Білокуракинщину

5 жовтня з робочим візитом до Білокуракинського району завітали заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрій Стецюк, директор Державного архіву Луганської області Катерина Безгинська.

Першочергово заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик провела виїзний прийом громадян в приміщенні Білокуракинської районної державної адміністрації. З проблемними питаннями до неї звернулося троє громадян. На всі порушені питання мешканці отримали вичерпні відповіді та рекомендації.

Після цього гості району взяли участь в урочистостях з нагоди Дня вчителя. Цього дня зібрались усі ті, хто забезпечує освітньо-виховний процес у районі, хто здійснює методичний супровід, хто турбується про затишні та комфортні умови праці й навчання. Щиру вдячність за невтомний творчий пошук, самовідданість та любов до дітей освітянам висловили  заступник голови обласної державної адміністрації Ольга Лішик, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрій Стецюк, перший заступник, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Щебетенко, голова Білокуракинської ОТГ Сергій Сірик. Про невтомну працю та її результати свідчили цього дня численні грамоти і подяки, цінні подарунки обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, Білокуракинської селищної ради. Святкову атмосферу, щирі посмішки та позитивні емоції подарував винуватцям свята концерт, який завершив урочистий захід. 

В рамках робочого візиту також делегація ознайомилася з якістю проведених ремонтних робіт відділення відновлювального лікування та приміщення лабораторії Білокуракинської ЦРЛ, матеріально-технічними базами дитячих садків «Сонечко» та «Берізка», Білокуракинської загальноосвітньої школи №1, центру надання адміністративних послуг Білокуракинської ОТГ тощо. Були вивчені проблемні питання та визначені шляхи їх вирішення.