Прес-центр23 грудня 2019, 11:12

Відбулися змагання з футзалу

21 грудня Білокуракинська райдержадміністрація спільно з відділом освіти Білокуракинської селищної ради на базі Нещеретівської ЗОШ провели змагання з футзалу серед учнів 4-6 та 7-9 класів. У них взяли участь 17 команд. Всі ігри проходили в напруженій боротьбі, тому перемогу здобули найвитриваліші. Призові місця розподілилися наступним чином. Серед юнаків неповних середніх шкіл 4-6 класів «золото» здобула команда Дем’янівської ЗОШ, «срібло» вибороли футболісти Паньківської ЗОШ, «бронза» у вихованців Луб’янської ЗОШ. Серед футболістів повних середніх шкіл 4-6 класів перше місце у футболістів Білокуракинської ЗОШ №1, ІІ – у Білокуракинської ЗОШ №2, ІІІ – в Нещеретівської ЗОШ. Серед учнів 7-9 класів неповних середніх шкіл перемогу здобули футболісти Дем’янівської ЗОШ, трохи поступилася їм, посівши друге місце, команда Лизинської ЗОШ, третє місце у команди Шапарської ЗОШ. Серед учнів 7-9 класів повних середніх шкіл перемогу здобули футболісти Білокуракинської ЗОШ №1, ІІ місце у нещеретян, третє – у Білокуракинської ЗОШ №2. Також була проведена гра на отримання суперкубку серед футболістів 7-9 класів Білокуракинської ЗОШ №1 та Дем’янівської ЗОШ. З рахунком 2:1 перемогу здобула команда Білокуракинської ЗОШ №1.

Кращими гравцями змагань визнано Віктор Тарасенко (Дем’янівська ЗОШ), Катерина Коваленко (Олексіївська ЗОШ), Микола Протасов (Білокуракинська ЗОШ №1), Данило Плотницький (Паньківська ЗОШ). Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, кубками та солодкими подарунками.