Прес-центр15 лютого 2019, 15:02

УВАГА! Перевірка технічного стану системи централізованого оповіщення

Згідно Плану основних заходів цивільного захисту Луганської області на 2019 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 14.01.2019 №24, здійснюватиметься щомісячна технічна перевірка автоматизованої системи централізованого оповіщення із запуском електросирен.

20 лютого 2019 року з 13.45 до 14.00 в смт. Білокуракине буде здійснюватися перевірка технічного стану системи централізованого оповіщення району із запуском електросирени, звучання якої є сигналом цивільного захисту «Увага всім!».

Оскільки це є планова технічна перевірка засобів оповіщення населення, то мешканці району повинні зберігати спокій та займатися повсякденними справами.

Основна мета подібної перевірки – визначення працездатності районної та обласної системи централізованого оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації в Луганській області, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.