Прес-центр20 травня 2020, 11:05

Учасникам АТО з числа внутрішньо переміщених осіб комісійно визначено грошову компенсацію для придбання житла

На квартирному обліку в Білокуракинському районі перебувають особи з числа внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Постановою Уряду від 18.04.2018 р. № 280 затверджено Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення такій категорії громадян з числа інвалідів ІІІ групи (АТО) і учасників бойових дій (АТО).

Розпорядженням голови Білокуракинської районної державної адміністрації затверджено Комісію з розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення таким категоріям громадян, яка 19 травня провела своє засідання під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Щебетенка з питань зміни показників опосередкованої вартості спорудження житла та проведення перерахунку  раніше нарахованої грошової компенсації двом внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України з урахуванням положень затвердженого Порядку за поданням управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

При надходженні коштів на виплату компенсації, вони будуть перераховані на особисті рахунки отримувачів в порядку черговості та в міру їх надходження з державного бюджету.