Прес-центр29 травня 2018, 16:05

Повернулися з медалями з турніру у Новопскові

26 травня 2018 року смт Новопсков команда гирьовиків Білокуракинського району при активній підтримці Білокуракинської райдержадміністрації взяла участь у відкритому турнірі з гирьового спорту «Старт до чемпіонства 2». У змаганнях взяло участь 11 команд. Спортсмени змінювали на помостах один одного, а вага гирь зі зміною вікової категорії зростала. За результатами змагань Дмитро Іванов, кандидат в майстри спорту у ваговій категорії до 78 кг, з результатом 250 підйомів, посів 1 місце. Олексій Білей в І юнацькому розряді з результатом 200 підйомів виборов бронзу. Володимир Забайрачний в І розряді у ваговій категорії до 78 кг з результатом 140 підйомів посів 2 місце на даному турнірі. Показали хороший результат і юні спортсмени-гирьовики Білокуракинщини, які вибороли почесне ІІІ місце. Це Владислав Іванюченко (І юнацький розряд, вагова категорія 58+ кг) з результатом 140 підйомів та Вікторія Бочарова (ІІІ юнацький розряд, абсолютна вагова категорія) з результатом 20 підйомів. Після закінчення проведення змагань всіх переможців та призерів нагородили грамотами, медалями, вимпелами. Успішне ж проведення цього свята відбулося завдяки зусиллям молоді, яка живе сподіваннями на подальший розвиток здорового способу життя та докладає багато зусиль для популярізації гирьового спорту.