Прес-центр7 лютого 2020, 09:02

Ощадбанк відкриває доступ мікро- та малому бізнесу до державної програми «Доступні кредити 5-7-9 %»

Ощадбанк розширює підтримку підприємництва і розпочинає кредитування мікро- та малого бізнесу в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9 %», запровадженої за ініціативи Президента України та Прем'єр-міністра України. Клієнти з будь-якого міста України можуть подавати заявки за посиланням https://www.oschadbank.ua/ua/579,  а також у відділеннях Ощадбанку.

Мета програми – завдяки державній підтримці відкрити підприємцям доступ до кредитів для розвитку і модернізації власного бізнесу. Це сприятиме стимулюванню підприємництва і відповідно посиленню конкурентоспроможності малих підприємств, створенню нових робочих місць, зміцненню економіки. За попередніми розрахунками, програма допоможе створити близько 90 тис. нових робочих місць.

«Уряд працює над тим, щоб вартість кредитів знижувалась, і ми вже маємо певні успіхи. За останні шість місяців вартість кредитів в банках істотно зменшилась, але для масштабних змін Уряд прийняв рішення компенсувати частину відсоткової ставки таким чином, щоб людина фактично змогла отримати кредит під 5-7-9 % в залежності від того, яку кількість робочих місць буде створювати нова справа. Для нас дуже важливо надати підприємцям більше ресурсів, більше свободи і більше можливостей», — сказав Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Державна компенсація за кредитом у рамках програми дає підприємцям можливість отримати фінансування в національній валюті за відсотковими ставками 5, 7 або 9 % річних. Ставка залежить від розміру бізнесу:

5 % річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн гривень та створенням мінімум 2 робочих місць протягом першого кварталу;
7 % річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн гривень;
9 % річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн гривень.

Отримати фінансування можна на придбання та модернізацію основних засобів, на будівництво/реконструкцію/ремонт приміщень, де ведеться основна господарська діяльність. Кредити надаються терміном до 5 років у сумі до 1,5 млн гривень.

За інформацією прес-служби Ощадбанку