Прес-центр3 жовтня 2018, 09:10

Команда Луганської області - переможець Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму

З 27 по 30 вересня в м. Кропивницькому відбувся Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму. В змаганнях взяли участь 14 команд старшої і молодшої вікової групи юнаків з різних областей України. До збірної команди Луганської області увійшли гуртківці Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства. Її представляли учні 9 класу Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Микита Левченко, Дмитро Силкін та Тимофєєва Анна; учениця 9 класу Комишуваського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» Попаснянської районної ради Дар’я Гапочка; учні 9 класу Кремінської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 - Кустов Реваз та Шевченко Дмитро. Очолили команду Олександр Вертеленко, методист Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, та Олександр Болкун, вчитель Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Білокуракинської селищної ради, керівник гуртка «Велосипедний туризм» ЛОЦДЮТК. Учасники змагалися на двох дистанціях: «Велоралі» (командні змагання) і комплексна дистанція (особисто-командні змагання).

За результатами змагань в загальнокомандному заліку команда Луганської області зайняла І місце серед команд молодшої вікової групи і стала володарем Кубку України з велосипедного туризму. Трохи поступилася їм команда з Вінницької області, посівши друге місце, бронзу отримали харьківчани. Вітаємо земляків з перемогою та бажаємо подальших успіхів!