Прес-центр12 червня 2017, 15:06

Голова райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів  Білокуракинського району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. 9 червня Сергій Іванюченко провів зустріч з громадянами Бунчуківської сільради, в якій взяла участь і староста сел Бунчуківка та Грицаївка Людмила Коробка.

В ході прийому жителями піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності відповідних населених пунктів. Зокрема, жителі вул. Козинка села Бунчуківка  звернулися з проханням допомогти у вирішенні питання обмеження проїзду великовантажних транспортних засобів по даній вулиці. Староста повідомила присутніх про те, що на даний час виконком сільради прийняв рішення про виготовлення відповідних дорожніх знаків і вони будуть встановлені найближчим часом. Також порушувалося питання подальшої роботи ФАПу та сільської ради, які знаходяться на даний час у приміщенні, де немає світла та опалення.

Голова райдержадміністрації обговорив можливі шляхи вирішення питань та зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті відповідно до чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.