Прес-центр23 жовтня 2019, 16:10

Гирьовики повернулися з перемогою

17-19 жовтня 2019 року в м. Ужгород проходив чемпіонат Європи з гирьового спорту серед юніорів, юніорок, чоловіків, жінок та ветеранів. У складі Національної збірної України в цих змаганнях взяли участь представники Білокуракинщини - спортсмени СК «СПАРТА» (Просторівська ЗОШ І-ІІІст.) - майстри спорту України Віолетта Головченко (вагова категорія до 58кг) та Вероніка Гармаш (вагова категорія до 65 кг). В цих змаганнях за перемогу боролися понад 140 спортсменів з різних країн: Італії, України, Росії, Польщі, Ірландії, Нідерландів, Угорщини, Фінляндії, Словенії, Португалії, Німеччини, Білорусії та Англії. Юні спортсменки з Просторого у вправі «довгий цикл», у напівмарафоні 30 хв. показали високі результати: 334 та 306 балів. З цими результатами, після підбиття підсумків змагань, вони стали чемпіонами Європи, вигравши двобій із спортсменками з Італії. Командні місця розподілилися наступним чином: команда Національної збірної України виборола І загальнокомандне місце, збірна Італії – ІІ місце, збірна Польщі – ІІІ місце.

Білокуракинська райдержадміністрація щиро вітає наших спортсменок з перемогою та висловлює щиру вдячність за підготовку дівчат тренеру СК «СПАРТА» Володимиру Чижевському, та матеріальну підтримку директору ДП АПК «УкрАгроСтар» Максиму Васильєву.