Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників сільського господарства

Прийміть щирі вітання  з нагоди Вашого професійного свята! У цей святковий день ми маємо нагоду подякувати землі і тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Господарників сіл не дарма називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави.
Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками, зберігають багато століть нашу благодатну ниву.
Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу нашого краю – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.
Щиро дякую Вам, працівники сільського господарства, за любов до землі, мудрість і витримку.
У ці святкові дні зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, гарної погоди і наснаги на нові звершення.
Хай не знають втоми Ваші натруджені руки, нехай щедрою буде Ваша життєва нива, а труди Ваші й надалі збагачують Україну та прославляють наш край!
З повагою, голова райдержадміністрації Сергій Щебетенко.
 

Голова райдержадміністрації                                         Сергій Щебетенко